24-CBSAP-0.5X1.5X0.2 Leader Tech Inc. 24-CBSAP-0.5X1.5X0.2--24S617--CI
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
24-CBSAP-0.5X1.5X0.2
Апісанне:
24-CBSAP-0.5X1.5X0.2--24S617--CI
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
1.500" (38.10mm)
Тып мацавання :
Through Hole
Шырыня - Агульная :
0.500" (12.70mm)