22-CBSA-3.5X4.0X0.2 Leader Tech Inc. 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
22-CBSA-3.5X4.0X0.2
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)
Шырыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)