22-CBSA-2.75X4.75X0.2 Leader Tech Inc. 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
22-CBSA-2.75X4.75X0.2
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
Шырыня - Агульная :
2.750" (69.85mm)