22-CBSA-2.0X5.75X0.2 Leader Tech Inc. 22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
22-CBSA-2.0X5.75X0.2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
22 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Non-Vented
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
5.750" (146.05mm)
серыял :
20-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Surface Mount, Through Hole
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
2.000" (50.80mm)