21M-CBSA-4.0X5.5X0.225 Leader Tech Inc. 21M SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21M-CBSA-4.0X5.5X0.225
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
5.500" (139.70mm)
Шырыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)