21M-CBSA-2.25X3.75X0.225 Leader Tech Inc. 21M SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21M-CBSA-2.25X3.75X0.225
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
3.750" (95.25mm)
Шырыня - Агульная :
2.250" (57.15mm)