21M-CBSA-1.25X4.75X0.225 Leader Tech Inc. 21M SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21M-CBSA-1.25X4.75X0.225
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
Шырыня - Агульная :
1.250" (31.75mm)