21L-CBSA-3.75X4.25X0.225 Leader Tech Inc. 21L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21L-CBSA-3.75X4.25X0.225
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
4.250" (107.95mm)
Шырыня - Агульная :
3.750" (95.25mm)