21L-CBSA-3.5X4.0X0.225 Leader Tech Inc. 21L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21L-CBSA-3.5X4.0X0.225
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)
Шырыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)