21L-CBSA-1.5X5.75X0.225 Leader Tech Inc. 21L SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21L-CBSA-1.5X5.75X0.225
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
5.750" (146.05mm)
Шырыня - Агульная :
1.500" (38.10mm)