21-CBSA-3.0X4.5X0.225 Leader Tech Inc. 21 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
21-CBSA-3.0X4.5X0.225
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
21 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Non-Vented
Вышыня - Агульная :
0.225" (5.72mm)
Даўжыня - Агульная :
4.500" (114.30mm)
серыял :
20-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Surface Mount, Through Hole
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
3.000" (76.20mm)