20S-CBSA-1.25X4.75X0.2 Leader Tech Inc. 20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
20S-CBSA-1.25X4.75X0.2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
20S SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Non-Vented
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
серыял :
20-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
1.250" (31.75mm)