20-CBSF-0.75X3.5X0.25 Leader Tech Inc. 20-CBSF-0.75X3.5X0.25--20S435--C
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
20-CBSF-0.75X3.5X0.25
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
20-CBSF-0.75X3.5X0.25--20S435--C
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.250" (6.35mm)
Даўжыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)
серыял :
20-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
0.750" (19.05mm)