20-CBSA-4.0X5.5X0.2 Leader Tech Inc. 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
20-CBSA-4.0X5.5X0.2
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
5.500" (139.70mm)
Шырыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)