20-CBSA-3.25X4.25X0.2 Leader Tech Inc. 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
20-CBSA-3.25X4.25X0.2
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
4.250" (107.95mm)
Шырыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)