20-CBSA-2.0X5.75X0.2 Leader Tech Inc. 20 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
20-CBSA-2.0X5.75X0.2
Вышыня - Агульная :
0.200" (5.08mm)
Даўжыня - Агульная :
5.750" (146.05mm)
Шырыня - Агульная :
2.000" (50.80mm)