18R-CBSA-3.0X4.5X0.13 Leader Tech Inc. 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
18R-CBSA-3.0X4.5X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
4.500" (114.30mm)
Шырыня - Агульная :
3.000" (76.20mm)