18R-CBSA-2.25X3.75X0.13 Leader Tech Inc. 18R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
18R-CBSA-2.25X3.75X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
3.750" (95.25mm)
Шырыня - Агульная :
2.250" (57.15mm)