14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13 Leader Tech Inc. 14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13--14RA98-
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
14RA-CBSF-2.75X3.5X0.13--14RA98-
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)
серыял :
10-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
2.750" (69.85mm)