14RA-CBSA-3.75X4.25X0.13 Leader Tech Inc. 14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14RA-CBSA-3.75X4.25X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
4.250" (107.95mm)
Шырыня - Агульная :
3.750" (95.25mm)