14RA-CBSA-1.25X4.75X0.13 Leader Tech Inc. 14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14RA-CBSA-1.25X4.75X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
4.750" (120.65mm)
Шырыня - Агульная :
1.250" (31.75mm)