14RA-CBSA-1.0X5.25X0.13 Leader Tech Inc. 14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14RA-CBSA-1.0X5.25X0.13
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
14RA SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Вентыляцыя :
Vent Holes in Pattern
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
5.250" (133.35mm)
серыял :
10-CBS
Тып :
Shield, 2-Piece
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
Шырыня - Агульная :
1.000" (25.40mm)