14R-CBSA-3.5X4.0X0.13 Leader Tech Inc. 14R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14R-CBSA-3.5X4.0X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
4.000" (101.60mm)
Шырыня - Агульная :
3.500" (88.90mm)