14R-CBSA-2.75X3.25X0.13 Leader Tech Inc. 14R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14R-CBSA-2.75X3.25X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
3.250" (82.55mm)
Шырыня - Агульная :
2.750" (69.85mm)