14R-CBSA-1.75X5.5X0.13 Leader Tech Inc. 14R SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
RF / IF і RFID
Нумар вытворцы:
14R-CBSA-1.75X5.5X0.13
Вышыня - Агульная :
0.130" (3.30mm)
Даўжыня - Агульная :
5.500" (139.70mm)
Шырыня - Агульная :
1.750" (44.45mm)