2225Y1K20273JXT Knowles Syfer CAP CER 0.027UF 1.2KV X7R 2225
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2225Y1K20273JXT
Апісанне:
CAP CER 0.027UF 1.2KV X7R 2225
Ёмістасць :
0.027µF
Напружанне - Намінальнае :
1200V (1.2kV)
Пакет / Чахол :
2225 (5763 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±5%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тэмпературны каэфіцыент :
X7R (2R1)
в наличии
23,972
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2225Y1K20273JXT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2225Y1K20273JXT Асаблівасці
2225Y1K20273JXT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2225Y1K20273JXT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2225Y1K20273JXT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2225Y1K20273JXT Кошт
2225Y1K20273JXT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2225"