2225J0630124KCT Knowles Syfer CAP CER 0.12UF 63V C0G/NP0 2225
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2225J0630124KCT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 0.12UF 63V C0G/NP0 2225
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
0.12µF
Напружанне - Намінальнае :
63V
Пакет / Чахол :
2225 (5763 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
General Purpose
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±10%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0 (1B)
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
58,009
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2225J0630124KCT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2225J0630124KCT Асаблівасці
2225J0630124KCT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2225J0630124KCT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2225J0630124KCT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2225J0630124KCT Кошт
2225J0630124KCT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2225"