2220Y0500474JDT Knowles Syfer CAP CER 0.47UF 50V X7R 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220Y0500474JDT
Апісанне:
CAP CER 0.47UF 50V X7R 2220
Асаблівасці :
Soft Termination, High Temperature
Ацэнкі :
Ёмістасць :
0.47µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
High Reliability, Boardflex Sensitive
Талерантнасць :
±5%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тэмпературны каэфіцыент :
X7R (2R1)
в наличии
39,578
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220Y0500474JDT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220Y0500474JDT Асаблівасці
2220Y0500474JDT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220Y0500474JDT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220Y0500474JDT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220Y0500474JDT Кошт
2220Y0500474JDT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"