2220Y0250330GCT Knowles Syfer CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220Y0250330GCT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 2220
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Soft Termination
Ацэнкі :
Ёмістасць :
33pF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
2220 (5750 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Boardflex Sensitive
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
FlexiCap™
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±2%
Таўшчыня (макс.) :
0.165" (4.20mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0 (1B)
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
26,794
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220Y0250330GCT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220Y0250330GCT Асаблівасці
2220Y0250330GCT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220Y0250330GCT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220Y0250330GCT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220Y0250330GCT Кошт
2220Y0250330GCT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"