2220Y0250220GCT Knowles Syfer CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220Y0250220GCT
Апісанне:
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
Ёмістасць :
22pF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
2220 (5750 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±2%
Таўшчыня (макс.) :
0.165" (4.20mm)
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0 (1B)
в наличии
50,784
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220Y0250220GCT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220Y0250220GCT Асаблівасці
2220Y0250220GCT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220Y0250220GCT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220Y0250220GCT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220Y0250220GCT Кошт
2220Y0250220GCT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"