2220Y0250180GCT Knowles Syfer CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220Y0250180GCT
Апісанне:
CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 2220
Асаблівасці :
Soft Termination
Ацэнкі :
Ёмістасць :
18pF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Boardflex Sensitive
Талерантнасць :
±2%
Таўшчыня (макс.) :
0.165" (4.20mm)
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0 (1B)
в наличии
51,210
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220Y0250180GCT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220Y0250180GCT Асаблівасці
2220Y0250180GCT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220Y0250180GCT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220Y0250180GCT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220Y0250180GCT Кошт
2220Y0250180GCT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"