2220Y0160684JDT Knowles Syfer CAP CER 0.68UF 16V X7R 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220Y0160684JDT
Апісанне:
CAP CER 0.68UF 16V X7R 2220
Асаблівасці :
Soft Termination, High Temperature
Ацэнкі :
Ёмістасць :
0.68µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
High Reliability, Boardflex Sensitive
Талерантнасць :
±5%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тэмпературны каэфіцыент :
X7R (2R1)
в наличии
45,276
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220Y0160684JDT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220Y0160684JDT Асаблівасці
2220Y0160684JDT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220Y0160684JDT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220Y0160684JDT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220Y0160684JDT Кошт
2220Y0160684JDT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"