2220Y0160151GCT Knowles Syfer CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220Y0160151GCT
Апісанне:
CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 2220
Асаблівасці :
Soft Termination
Ацэнкі :
Ёмістасць :
150pF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Boardflex Sensitive
Талерантнасць :
±2%
Таўшчыня (макс.) :
0.165" (4.20mm)
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0 (1B)
в наличии
25,096
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220Y0160151GCT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220Y0160151GCT Асаблівасці
2220Y0160151GCT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220Y0160151GCT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220Y0160151GCT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220Y0160151GCT Кошт
2220Y0160151GCT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"