2220J0630125JDT Knowles Syfer CAP CER 1.2UF 63V X7R 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220J0630125JDT
Апісанне:
CAP CER 1.2UF 63V X7R 2220
Ёмістасць :
1.2µF
Напружанне - Намінальнае :
63V
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±5%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
в наличии
41,830
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220J0630125JDT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220J0630125JDT Асаблівасці
2220J0630125JDT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220J0630125JDT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220J0630125JDT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220J0630125JDT Кошт
2220J0630125JDT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"