2220J0500155JDR Knowles Syfer CAP CER 1.5UF 50V X7R 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220J0500155JDR
Апісанне:
CAP CER 1.5UF 50V X7R 2220
Ёмістасць :
1.5µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±5%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
в наличии
14,831
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220J0500155JDR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220J0500155JDR Асаблівасці
2220J0500155JDR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220J0500155JDR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220J0500155JDR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220J0500155JDR Кошт
2220J0500155JDR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"