2220J0500125JDT Knowles Syfer CAP CER 1.2UF 50V X7R 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220J0500125JDT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 1.2UF 50V X7R 2220
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Temperature
Ацэнкі :
Ёмістасць :
1.2µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Пакет / Чахол :
2220 (5750 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
High Reliability
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±5%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
X7R (2R1)
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
50,019
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220J0500125JDT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220J0500125JDT Асаблівасці
2220J0500125JDT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220J0500125JDT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220J0500125JDT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220J0500125JDT Кошт
2220J0500125JDT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"