2220J0250395MDR Knowles Syfer CAP CER 3.9UF 25V X7R 2220
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
2220J0250395MDR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 3.9UF 25V X7R 2220
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Temperature
Ацэнкі :
Ёмістасць :
3.9µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Пакет / Чахол :
2220 (5750 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
High Reliability
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±20%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
X7R (2R1)
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
17,614
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 2220J0250395MDR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
2220J0250395MDR Асаблівасці
2220J0250395MDR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
2220J0250395MDR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
2220J0250395MDR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
2220J0250395MDR Кошт
2220J0250395MDR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "2220"