1825Y5K00680FCR Knowles Syfer CAP CER 68PF 5KV C0G/NP0 1825
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
1825Y5K00680FCR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 68PF 5KV C0G/NP0 1825
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Soft Termination
Ацэнкі :
Ёмістасць :
68pF
Напружанне - Намінальнае :
5000V (5kV)
Пакет / Чахол :
1825 (4564 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Boardflex Sensitive
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
FlexiCap™
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±1%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0 (1B)
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
49,889
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1825Y5K00680FCR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1825Y5K00680FCR Асаблівасці
1825Y5K00680FCR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
1825Y5K00680FCR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1825Y5K00680FCR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1825Y5K00680FCR Кошт
1825Y5K00680FCR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1825"