1812Y0160220FFR Knowles Syfer CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 1812
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
1812Y0160220FFR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 22PF 16V C0G/NP0 1812
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
Soft Termination
Ацэнкі :
Ёмістасць :
22pF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Пакет / Чахол :
1812 (4532 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Boardflex Sensitive
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
FlexiCap™
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±1%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
37,148
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1812Y0160220FFR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1812Y0160220FFR Асаблівасці
1812Y0160220FFR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
1812Y0160220FFR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1812Y0160220FFR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1812Y0160220FFR Кошт
1812Y0160220FFR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1812"