1812J2500821FFR Knowles Syfer CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1812
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
1812J2500821FFR
Апісанне:
CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1812
Ёмістасць :
820pF
Напружанне - Намінальнае :
250V
Памер / вымярэнне :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±1%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
в наличии
52,746
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1812J2500821FFR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1812J2500821FFR Асаблівасці
1812J2500821FFR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
1812J2500821FFR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1812J2500821FFR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1812J2500821FFR Кошт
1812J2500821FFR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1812"