1812J2500681FFR Knowles Syfer CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 1812
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
1812J2500681FFR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 1812
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Temperature
Ацэнкі :
Ёмістасць :
680pF
Напружанне - Намінальнае :
250V
Пакет / Чахол :
1812 (4532 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
High Reliability
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±1%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
60,313
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1812J2500681FFR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1812J2500681FFR Асаблівасці
1812J2500681FFR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
1812J2500681FFR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1812J2500681FFR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1812J2500681FFR Кошт
1812J2500681FFR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1812"