1812J2500122FFR Knowles Syfer CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 1812
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
1812J2500122FFR
Апісанне:
CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 1812
Ёмістасць :
1200pF
Напружанне - Намінальнае :
250V
Памер / вымярэнне :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Талерантнасць :
±1%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
в наличии
40,316
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1812J2500122FFR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1812J2500122FFR Асаблівасці
1812J2500122FFR is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
1812J2500122FFR вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1812J2500122FFR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1812J2500122FFR Кошт
1812J2500122FFR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1812"