1812J2000821FFT Knowles Syfer CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1812
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
1812J2000821FFT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 1812
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрвал :
Асаблівасці :
High Temperature
Ацэнкі :
Ёмістасць :
820pF
Напружанне - Намінальнае :
200V
Пакет / Чахол :
1812 (4532 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
High Reliability
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Стыль вядучага :
Талерантнасць :
±1%
Таўшчыня (макс.) :
0.098" (2.50mm)
Тып мацавання :
Surface Mount, MLCC
Тэмпературны каэфіцыент :
C0G, NP0
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Хуткасць адмоваў :
Частка Статус :
Active
в наличии
28,955
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1812J2000821FFT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1812J2000821FFT Асаблівасці
1812J2000821FFT is produced by Knowles Syfer, belongs to Керамічныя кандэнсатары.
вырабленыя
Knowles Syfer.
1812J2000821FFT вытворчасці Knowles Syfer можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1812J2000821FFT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1812J2000821FFT Кошт
1812J2000821FFT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1812"