VC0805K121R017 KEMET VARISTOR 27V 120A 0805
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
VC0805K121R017
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 27V 120A 0805
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
120A
Ёмістасць @ частата :
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
22V
Максімальнае вольт пераменнага току :
17V
Напружанне варыстара (мін) :
24.3V
Напружанне варыстара (макс.) :
29.7V
Напружанне варыстара (тып) :
27V