T499A225K010ATE8K0 KEMET CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T499A225K010ATE8K0
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 2.2UF 10V 10% 1206
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
8 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
2.2µF
Код памеру вытворцы :
A
Напружанне - Намінальнае :
10V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
серыял :
T499
Талерантнасць :
±10%
Тып :
Molded
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 175°C