T495B336K010ATE650 KEMET CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T495B336K010ATE650
Апісанне:
CAP TANT 33UF 10% 10V 1411
650 mOhm @ 100kHz
Ёмістасць :
33µF
Код памеру вытворцы :
B
Напружанне - Намінальнае :
10V
Пакет / Чахол :
1411 (3528 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.10mm)
серыял :
T495
Талерантнасць :
±10%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C