T494B106M010AH KEMET CAP TANT 10UF 20% 10V 1411
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T494B106M010AH
Апісанне:
CAP TANT 10UF 20% 10V 1411
800 mOhm @ 100kHz
Ёмістасць :
10µF
Напружанне - Намінальнае :
10V
Памер / вымярэнне :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.083" (2.10mm)
серыял :
T494
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C