T491D476M016AT7454 KEMET CAP TANT 47.0UF 16.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491D476M016AT7454
Апісанне:
CAP TANT 47.0UF 16.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
800 mOhm
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.122" (3.10mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C