T491D156M020AT7280 KEMET CAP TANT 15.0UF 20.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491D156M020AT7280
Апісанне:
CAP TANT 15.0UF 20.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1 Ohm
Ёмістасць :
15µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.122" (3.10mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C