T491D106M035ZT7280 KEMET CAP TANT 10.0UF 35.0V
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
T491D106M035ZT7280
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP TANT 10.0UF 35.0V
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
1 Ohm
Інтэрвал :
Асаблівасці :
General Purpose
Ацэнкі :
Ёмістасць :
10µF
Код памеру вытворцы :
D
Напружанне - Намінальнае :
35V
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.122" (3.10mm)
серыял :
T491
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Molded
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C